Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Daria Szczyrba przyjmującą DPD Legionovii

Daria Szczyrba przyjmującą DPD Legionovii

fot. Michał Szymański

W nadchodzącym sezonie barw DPD Legionovii będzie broniła medalistka LSK z ostatnich dwóch lat Daria Szczyrba. 22-letnia przyjmująca w ostatnich dwóch latach grała w ŁKS-ie COmmercecon Łódź, z którym zdobyła mistrzostwo kraju oraz brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet.

Pochodząca z Braniewa 22-letnia przyjmująca mierzy 180 cm wzrostu. Jest wychowanką tamtejszej Sparty. W barwach Atomu Trefla Sopot dwukrotnie sięgnęła po złoty medal Młodej Ligi, tam również zadebiutowała na parkietach ekstraklasy. Po rocznym pobycie w pierwszoligowych Karpatach Krosno Szczyrba trafiła do ŁKS Commercecon Łódź, z którym sięgnęła po mistrzostwo Polski 2019 i brązowy medal rok później.– Bardzo cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała siatkarka – Nie mogę się już doczekać pierwszego meczu i spotkania z kibicami! Dbajcie o siebie w tym trudnym czasie i do zobaczenia niedługo w hali – dodała Daria Szczyrba.

Daria to bardzo utalentowana zawodniczka, wyróżnia się wśród polskich siatkarek w tym wieku – komentuje trener Alessandro Chiappini.  Prezentuje wysoką jakość, zwłaszcza w grze ofensywnej. Będzie ważną pomocą dla naszego zespołu. Może w ostatnim sezonie nie grała zbyt dużo, ale doskonale pamiętamy, jak istotnym ogniwem zespołu ŁKS-u była w jego mistrzowskim sezonie!

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved