Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Daria Szczyrba przyjmującą DPD Legionovii

Daria Szczyrba przyjmującą DPD Legionovii

fot. Michał Szymański

W nadchodzącym sezonie barw DPD Legionovii będzie broniła medalistka LSK z ostatnich dwóch lat Daria Szczyrba. 22-letnia przyjmująca w ostatnich dwóch latach grała w ŁKS-ie COmmercecon Łódź, z którym zdobyła mistrzostwo kraju oraz brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet.

Pochodząca z Braniewa 22-letnia przyjmująca mierzy 180 cm wzrostu. Jest wychowanką tamtejszej Sparty. W barwach Atomu Trefla Sopot dwukrotnie sięgnęła po złoty medal Młodej Ligi, tam również zadebiutowała na parkietach ekstraklasy. Po rocznym pobycie w pierwszoligowych Karpatach Krosno Szczyrba trafiła do ŁKS Commercecon Łódź, z którym sięgnęła po mistrzostwo Polski 2019 i brązowy medal rok później.– Bardzo cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała siatkarka – Nie mogę się już doczekać pierwszego meczu i spotkania z kibicami! Dbajcie o siebie w tym trudnym czasie i do zobaczenia niedługo w hali – dodała Daria Szczyrba.

Daria to bardzo utalentowana zawodniczka, wyróżnia się wśród polskich siatkarek w tym wieku – komentuje trener Alessandro Chiappini.  Prezentuje wysoką jakość, zwłaszcza w grze ofensywnej. Będzie ważną pomocą dla naszego zespołu. Może w ostatnim sezonie nie grała zbyt dużo, ale doskonale pamiętamy, jak istotnym ogniwem zespołu ŁKS-u była w jego mistrzowskim sezonie!

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę