Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Daria Przybyła i Magdalena Grabka zostają w Developresie Rzeszów

Daria Przybyła i Magdalena Grabka zostają w Developresie Rzeszów

fot. Michał Szymański

Developres SkyRes Rzeszów poinformował o kolejnych przedłużeniach umów. Tym razem na dłużej z zespołem zostają Daria Przybyła i Magdalena Grabka, które do podkarpackiej drużyny trafiły z Solnej Wieliczka.

Daria Przybyła do ekipy z Rzeszowa dołączyła przed sezonem 2019/2020, podobnie jak Magdalena Grabka. Daria Przybyła występuje na pozycji libero na zmianę z Aleksandrą Krzos. Dwukrotnie otrzymała statuetkę MVP. Z kolei Magdalena Grabka jako przyjmująca pełniła głównie funkcję zmienniczki, jednak jeśli pojawiała się na boisku, dobrze wywiązywała się z powierzonych jej zadań.

Obie siatkarki bardzo dobrze czują się w Rzeszowie, dlatego nie dziwi ich decyzja. – Cieszę się, że zostaję, to dla mnie duża satysfakcja. Jestem zadowolona z klubu, a klub chyba też ze mnie, bo gdyby było inaczej, to moja decyzja byłaby inna – podkreśliła libero Developresu. – Ja również cieszę się, że zostaję w Rzeszowie i miałam możliwość przedłużenia kontraktu – dodała Magdalena Grabka.

Wcześniej kontrakty przydłużyły: Jelena Blagojević, Aleksandra Krzos, Zuzanna Efimienko-Młotkowska i Gabriela Polańska – tym samym udało się utrzymać trzon ekipy Stephane’a Antigi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: Developres Rzeszów - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved