Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Daria Przybyła i Magdalena Grabka zostają w Developresie Rzeszów

Daria Przybyła i Magdalena Grabka zostają w Developresie Rzeszów

fot. Michał Szymański

Developres SkyRes Rzeszów poinformował o kolejnych przedłużeniach umów. Tym razem na dłużej z zespołem zostają Daria Przybyła i Magdalena Grabka, które do podkarpackiej drużyny trafiły z Solnej Wieliczka.

Daria Przybyła do ekipy z Rzeszowa dołączyła przed sezonem 2019/2020, podobnie jak Magdalena Grabka. Daria Przybyła występuje na pozycji libero na zmianę z Aleksandrą Krzos. Dwukrotnie otrzymała statuetkę MVP. Z kolei Magdalena Grabka jako przyjmująca pełniła głównie funkcję zmienniczki, jednak jeśli pojawiała się na boisku, dobrze wywiązywała się z powierzonych jej zadań.Obie siatkarki bardzo dobrze czują się w Rzeszowie, dlatego nie dziwi ich decyzja. – Cieszę się, że zostaję, to dla mnie duża satysfakcja. Jestem zadowolona z klubu, a klub chyba też ze mnie, bo gdyby było inaczej, to moja decyzja byłaby inna – podkreśliła libero Developresu. – Ja również cieszę się, że zostaję w Rzeszowie i miałam możliwość przedłużenia kontraktu – dodała Magdalena Grabka.

Wcześniej kontrakty przydłużyły: Jelena Blagojević, Aleksandra Krzos, Zuzanna Efimienko-Młotkowska i Gabriela Polańska – tym samym udało się utrzymać trzon ekipy Stephane’a Antigi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: Developres Rzeszów - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę