Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Daniele Santarelli: Mecze z Savino Del Bene zawsze były wyrównane

Daniele Santarelli: Mecze z Savino Del Bene zawsze były wyrównane

fot. Imoco Volley

Imoco Volley Conegliano zmierzy się z Savino Del Bene Scandicci w środę 19 kwietnia w pierwszym meczu półfinału play-off żeńskiej Serie A. Obie drużyny przeszły ćwierćfinał, eliminując rywali w dwóch meczach. Conegliano wygrało z Il Bisonte Firenze, a Scandicci z Unet Busto Arsizio, potwierdzając pozycje z sezonu zasadniczego, w którym Pantery były na pierwszym miejscu, a Savino na czwartym.

Pracowaliśmy w ciągu tygodnia, skupiając się w szczególności na rozwoju naszej gry – podkreślił Daniele Santarelli, zapowiadając mecz, który wygląda zdecydowanie interesująco.Mamy na celu te aspekty, które, nawet jeśli jesteśmy w końcowej części sezonu, wciąż możemy poprawić pod względem wielkich wyzwań, które nas czekają. Jak zawsze, w tej pracy nad doskonaleniem naszych automatyzmów w grze widziałem wielką chęć w grupie, zespół ma się dobrze i mamy nadzieję, że będziemy dalej rozwijać się w decydującym okresie tego sezonu – dodał.

Savino Del Bene to bardzo silna drużyna, zdolna do świetnych meczów i osiągania dobrych wyników z każdym przeciwnikiem. Są bardzo dobrze wyszkoleni przez trenera, którego nie trzeba przedstawiać, mają głęboki skład z wieloma alternatywami na wysokim poziomie, fizycznością i świetnym serwisem. W poprzednich dwóch sezonach wygrywaliśmy, ale zawsze były to wyrównane mecze i wiemy, że w play-off każdy mecz jest niewiadomą. Musimy mieć świadomość, że będzie to potencjalnie długa seria, a przeciwko silnemu przeciwnikowi naprawdę będziemy musieli dać z siebie wszystko i jestem przekonany, że publiczność pomoże nam jutro dobrze rozpocząć półfinał – zakończył szkoleniowiec.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę