Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Daniele Lupo i Paolo Nicolai nie zagrają już razem

Daniele Lupo i Paolo Nicolai nie zagrają już razem

fot. CEV

Daniele Lupo i Paolo Nicolai nie będą już występować w parze w turniejach siatkówki plażowej – poinformowali o tym sami zawodnicy. Włosi występowali w parze przez ostatnie 10 lat, sięgając po liczne sukcesy.

„Po 10 latach wspólnej gry, 105 turniejach międzynarodowych, medalu olimpijskim, trzech tytułach kontynentalnych, trzech tytułach krajowych, 22 miejscach na podium w światowym tourze, ścieżki Lupo i Nicolaia rozdzielają się” – napisał profil włoskiej federacji siatkarskiej, wymieniając sukcesy Włochów i informując o tym, że nie zagrają już więcej razem.Jak przyznał Nicolai, podjęcie tej decyzji nie było łatwe, ale obaj szukają motywacji i potrzeby spróbowania czegoś nowego w swoich karierach. – Podjęcie tej decyzji nie było łatwe, ale jak w przypadku każdej szanującej się współpracy, po wielu latach spędzonych razem poczuliśmy potrzebę spróbowania czegoś nowego. Jest to tylko i wyłącznie kwestia motywacji w celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników, jeśli to w ogóle możliwe. Szacunek i przyjaźń z Daniele niezmiennie pozostaną – powiedział Nicolai.

Nicolai i Lupo podczas igrzysk olimpijskich w 2016 roku w Rio de Janeiro sięgnęli po srebrny medal.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę