Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Gąsior: Przed nami jeszcze dużo pracy

Daniel Gąsior: Przed nami jeszcze dużo pracy

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Potrafimy utrzymywać przewagę lub dojść przeciwnika. Wcześniej było tak, że nie dowoziliśmy wyniku do końca, a teraz walczymy, gramy twardo i utrzymujemy koncentrację – powiedział po wygranym sparingu z Projektem atakujący Czarnych Daniel Gąsior.

Siatkarze Cerrad ENEI Czarnych Radom mają za sobą udany sprawdzian z Projektem Warszawa. Podopieczni Jacka Nawrockiego wygrali ze stołecznym rywalem 3:1. – Zadowoleni jesteśmy z tego, że potrafimy utrzymywać przewagę lub dojść przeciwnika. Wcześniej było tak, że nie dowoziliśmy wyniku do końca, a teraz walczymy, gramy twardo i utrzymujemy koncentrację. Tego trener od nas wymaga. Pokazaliśmy charakter w tym meczu – skomentował atakujący zespołu z Radomia Daniel Gąsior. Według niego Czarni wciąż mają rezerwy – największe w zagrywce, w której nie pokazali jeszcze pełni swoich możliwości. – Jesteśmy w ciężkim treningu. Wydaje mi się, że nasza gra wygląda dobrze, ale przed nami jeszcze bardzo dużo pracy. Będziemy ćwiczyć jeszcze zagrywkę, ponieważ nie zaprezentowaliśmy w niej poziomu, który możemy osiągnąć – ocenił zawodnik Czarnych.

Z wyniku nie byli zadowoleni przyjezdni, dla których była to pierwsza przegrana w okresie sparingowym. – Mamy materiał do analizy. Rozegraliśmy cztery sety. Wygraliśmy jednego z nich, więc wynik nie cieszy. Jest to nasza pierwsza porażka, ale na pewno trener wyciągnie wnioski z tego spotkania i dostaniemy odpowiedź zwrotną, co wyglądało lepiej, a co gorzej – zaznaczył Jan Firlej, rozgrywający Projektu.

Stołeczna drużyna W Radomiu zagrała w bardzo okrojonym składzie, a jej szkoleniowiec praktycznie nie miał możliwości dokonywania zmian na poszczególnych pozycjach. – Jedyna rotacja była na rozegraniu. Kilku chłopaków złapało mikrourazy, więc nie ryzykowaliśmy ich pogłębienia. Stąd też na ten mecz przyjechaliśmy w okrojonym składzie. Poza tym brakuje nam jeszcze kilku siatkarzy, którzy aktualnie biorą udział w mistrzostwach świata – zakończył zawodnik warszawskiego zespołu.

źródło: Czarni TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę