Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Gąsior na dłużej w zespole Czarnych Radom

Daniel Gąsior na dłużej w zespole Czarnych Radom

fot. Klaudia Piwowarczyk

Atakujący Daniel Gąsior w sezonie 2022/2023 dalej będzie reprezentować barwy drużyny Cerrad Enea Czarni Radom. Dla 26-letniego siatkarza ubiegłe rozgrywki w PlusLidze były drugim sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. 

Daniel Gąsior do Cerrad Enea Czarnych Radom trafił po sezonie 2019/2020. 27-letni atakujący przeniósł  się do drużyny Wojskowych po dwóch sezonach spędzonych na zapleczu PlusLigi, gdzie bronił barw zespołu AZS-u AGH Kraków.W swoim debiucie na parkietach PlusLigi Daniel Gąsior rozegrał dla Cerrad Enea Czarnych Radom 27. meczów, zdobywając 143. punkty. W ostatnich rozgrywkach atakujący wystąpił w 19. spotkaniach inkasując na swoim koncie 80. punktów. Niestety drugi sezon w PlusLidze zakończył się dla 27-letniego siatkarza przedwcześnie. 6 marca, w meczu przeciwko Cuprum Lubin, Daniel Gąsior nabawił się kontuzji barku. Uraz okazał się na tyle poważny, że 27-letni zawodnik musiał przejść zabieg.

Rozgrywki 2022/2023 będą dla Daniela Gąsiora trzecim sezonem w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom oraz na parkietach PlusLigi mężczyzn. Atakujący łącznie na swoim koncie w siatkarskiej ekstraklasie w Polsce zapisał 46. występów oraz zdobył 223 punkty.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę