Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Wierzbicki przenosi się do PlusLigi?

Damian Wierzbicki przenosi się do PlusLigi?

fot. krispol1liga.pl

Klub LUK Politechnika Lublin poinformował, że w sezonie 2020/2021 w kadrze zespołu zabraknie atakującego Damiana Wierzbickiego. Decyzja została podyktowana chęcią gry Damiana Wierzbickiego w PlusLidze. Nieoficjalnie mówi się, że Wierzbicki może trafić do MKS-u Będzin.

Damian Wierzbicki dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin przed sezonem 2019/2020 i w barwach lublińskiego klubu został najlepiej punktującym (z wynikiem 449 zdobytych oczek) oraz atakującym (405 zdobytych punktów) siatkarzem rozgrywek KRISPOL I ligi mężczyzn poprzedniej kampanii. Dodatkowo 27-latek czterokrotnie sięgał w nim po statuetkę MVP.Decyzja została podyktowana chęcią gry Damiana Wierzbickiego w PlusLidze, aby to właśnie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce mógł dalej spełniać swoje marzenia. Nieoficjalnie łączy się Damiana Wierzbickiego z klubem MKS Będzin, w któym miałby występować w przyszłym sezonie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę