Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Sławiak: Znamy wagę tego spotkania

Damian Sławiak: Znamy wagę tego spotkania

fot. Barbara Ilnicka

Przed Olimpią Sulęcin ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Sulęcinianie mierzą się z sąsiadem w tabeli – Legią Warszawa. – Wiemy, jaka jest sytuacja w dolnej części tabeli, jest duży ścisk. Wiemy co to będzie za spotkanie, ale myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani. Przeciwnik raczej nie jest w stanie niczym nas zaskoczyć. Jest z nami Rafał Prokopczuk, który prawie pół sezonu spędził w Legii, więc informacji jest więcej. Nie chciałbym ich mówić, żeby nie zdradzać przeciwnikowi, jak chcemy zagrać ten mecz, ale jesteśmy w 100% na nich przygotowani – zapowiedział Damian Sławiak.

18. kolejkę spotkań zaplecza ekstraklasy otworzy starcie Olimpii Sulęcin z Legią Warszawa. Legioniści znajdują się obecnie w strefie spadkowej, zaś ich najbliżsi rywale są o jedno miejsce wyżej. Sulęcinianie mają tylko dwa punkty przewagi nad warszawianami, ale muszą jeszcze rozegrać zaległy mecz 16. kolejki z KPS-em Siedlce. – Znamy wagę tego spotkania. Wiemy, jaka jest sytuacja w dolnej części tabeli, jest duży ścisk. Wiemy co to będzie za spotkanie, ale myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani. Przeciwnik raczej nie jest w stanie niczym nas zaskoczyć. Jest z nami Rafał Prokopczuk, który prawie pół sezonu spędził w Legii, więc informacji jest więcej. Nie chciałbym ich mówić, żeby nie zdradzać przeciwnikowi, jak chcemy zagrać ten mecz, ale jesteśmy w 100% na nich przygotowani. Wiemy co grają i raczej niczym nas nie zaskoczą. Na pewno będzie walka, ale jestem przekonany, że punkty zostaną w Sulęcinie – powiedział przed czwartkowym spotkaniem Damian Sławiak.Sulęcinianie dotychczas wygrali 5 spotkań. Przez cały sezon borykają się z problemami kadrowymi. Ostatnio ogłoszono, że z zespołem żegnają się atakujący Łukasz Owczarz i przyjmujący Filip Frankowski. O ile pierwszy ze wspomnianych zawodników był głównie zmiennikiem, to Frankowski w wielu meczach był liderem zespołu z Sulęcina. – Te ostatnie roszady w naszej drużynie na pewno w każdym następnym spotkaniu będą miały wpływ na to, jak będzie wyglądała nasza gra. Nie ma z nami już Łukasza Owczarza i Filipa Frankowskiego. Trzeba oddać Filipowi, że jest to znakomity siatkarz na tę ligę. Jednak myślę, że mamy zawodników, którzy są w stanie dźwignąć presję spotkań w TAURON 1. Lidze i nie obawiamy się – zaznaczył drugi trener Olimpii Sulęcin.

źródło: opr. własne, zachod.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę