Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Sławiak: Nie mamy nic do stracenia

Damian Sławiak: Nie mamy nic do stracenia

fot. Barbara Ilnicka

Przed Olimpią Sulęcin trudne zadanie. W najbliższą sobotę sulęcinianie podejmą MKS Będzin, który walczy o fotel lidera tabeli. – Czeka nas na pewno bardzo trudne spotkanie, ale my nie mamy nic do stracenia. Będziemy na pewno z rywalem grali odważnie, będziemy chcieli zagrać z ryzykiem na zagrywce, bo upatrujemy tu swoje szanse – powiedział przed spotkaniem Damian Sławiak, drugi trener Olimpii.

W sobotę w ramach rywalizacji w 27. kolejce I ligi mężczyzn Olimpia Sulęcin zmierzy się we własnej hali z MKS-em Będzin. Będzinianie w lidze nie przegrali w tym roku. Za nimi już dziesięć wygranych ligowych meczów z rzędu. W pierwszej części sezonu podopieczni trenera Serafina pokonali Olimpię 3:1. Sulęcinianie zapowiadają jednak walkę z rywalami. – Czeka nas na pewno bardzo trudne spotkanie, ale my nie mamy nic do stracenia. Będziemy na pewno z rywalem grali odważnie, będziemy chcieli zagrać z ryzykiem na zagrywce, bo upatrujemy tu swoje szanse. Będzinianie grają na dużo większym obiekcie niż nasza hala w Sulęcinie. Wiem, że dysponujemy dużą siłą i potencjałem w zagrywce i będziemy chcieli to wykorzystać, bo wiemy, że jeżeli będzinianie sobie dograją piłkę, to Jarek Macionczyk na pewno będzie nam bardzo utrudniał czytanie gry. Mamy też swoje założenia, gdyby zagrywka nam nie siedziała. Wiemy, jak grać z rywalem, jesteśmy pokorni i wiemy, że to będzie naprawdę trudne spotkanie – powiedział Damian Sławiak.Olimpia dotychczas rozegrała dwadzieścia pięć spotkań, z czego wygrała dziesięć i z 31 punktami na swoim koncie plasuje się na 11. miejscu. Również jedno zaległe spotkanie ma do rozegrania MKS Będzin. Podopieczni trenera Serafina wygrali dwadzieścia spotkań i z 60 punktami na swoim koncie są obecnie wiceliderami tabeli. Do lidera tracą jeden punkt a częstochowianie rozegrali o jeden mecz więcej. – W zeszłym sezonie też byliśmy skazywani na porażkę a wygraliśmy po pięciu setach, również ze swoimi dużymi problemami. Liczymy tutaj przede wszystkim na walkę, kontynuację naszej dobrej gry – zapowiedział drugi trener zespołu z Sulęcina.

źródło: opr. własne, zachod.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę