Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Damian Schulz: Ryzykowaliśmy i graliśmy mądrze

Damian Schulz: Ryzykowaliśmy i graliśmy mądrze

fot. Łukasz Kozłowski (plusliga.pl)

– Mieliśmy bardzo dobre przyjęcie. Ryzykowaliśmy i graliśmy mądrze. To przyniosło wynik – przyznał Damian Schulz po wygranym meczu z MKS-em Będzin na antenie Radia UWM FM. – Kiedy przegrywasz, to nie jest łatwo wyjść na boisko i grać dobrze, a także wierzyć w pełni w swoje umiejętności. Dziś było zupełnie inaczej i jestem szczęśliwy, że wygraliśmy ten mecz – dodał Ruben Schott.

Damian Schulz na swoim koncie zapisał 11 punktów. Co powiedział po spotkaniu atakujący akademików? – Od samego początku chcieliśmy być bardzo agresywni w każdym elemencie gry, żeby nie dać się rozkręcić chłopakom z Będzina. I tak było. Mieliśmy bardzo dobre przyjęcie. Ryzykowaliśmy i graliśmy mądrze i to przyniosło wynik – przyznał zawodnik na antenie Radia UWM FM. – Może nie było to najcięższe spotkanie, ale trochę siły trzeba było poświęcić. Teraz na celowniku Radom, przegraliśmy u nich 2:3, więc fajnie byłoby się odegrać – dodał Damian Schulz.– Czułem się dziś bardzo dobrze. Potrzebowaliśmy takiego spotkania, jakie miało miejsce w środę. Kiedy przegrywasz, to nie jest łatwo wyjść na boisko i grać dobrze, a także wierzyć w pełni w swoje umiejętności. Dziś było zupełnie inaczej i jestem szczęśliwy, że wygraliśmy ten mecz – przyznał Ruben Schott na antenie Radia UWM FM.

– Starałem się być skoncentrowany na boisku na każdej następnej piłce. Najważniejsze jest zwycięstwo – dodał Schott. Kolejny mecz olsztynianie zagrają z Czarnymi Radom. – Musimy być głodni gry, tak jak w tym meczu. Jeśli zagramy dobrze zagrywką, w systemie blok-obrona, to możemy powalczyć z Czarnymi jak równy z równym i wygrać to spotkanie – przyznał skrzydłowy AZS-u.

źródło: opr. własne, Radio UWM FM

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved