Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Czetowicz: Potwierdziliśmy, że możemy powalczyć z każdym

Damian Czetowicz: Potwierdziliśmy, że możemy powalczyć z każdym

fot. Kamil Grabiński - tauron1liga.pl

BAS Białystok w sobotę rozegrał na wyjeździe bardzo dobrze spotkanie przeciwko BKS Visła Proline Bydgoszcz. Siatkarze beniaminka przegrali po walce 2:3 w meczu 2. kolejki TAURON 1. Ligi. – Szkoda, że to nie my wywieźliśmy z Bydgoszczy dwa punkty. Myślę, że pokazaliśmy, iż potrafimy grać w siatkówkę. Potwierdziliśmy, że możemy wyjść na boisko i powalczyć z każdym – powiedział Damian Czetowicz, rozgrywający białostoczan.

Naprawdę niewiele zabrakło, aby podopieczni Krzysztofa Andrzejewskiego wywieźli z miasta nad Brdą nie jeden, a dwa ligowe oczka. W tym sobotnim meczu 2. kolejki szala przechylała się to na stronę gości, a chwilę później gospodarzy.W tie-breaku chłodną głowę w decydujących akcjach zachowali ostatecznie bydgoszczanie. – To był dobry i fajny mecz. Dla kibiców to było na pewno świetne widowisko sportowe. Szkoda, że to nie my wywieźliśmy z Bydgoszczy dwa punkty. Myślę, że pokazaliśmy, iż potrafimy grać w siatkówkę. Potwierdziliśmy, że możemy wyjść na boisko i powalczyć z każdym – wyznał rozgrywający zespołu z Białegostoku.

Pomimo porażki zawodnicy BAS-u byli zadowoleni ze swojej postawy na boisku. – W dwóch pierwszych setach graliśmy naprawdę dobrze. Mimo, że przegraliśmy drugą partię na przewagi. W trzeciej odsłonie pokazaliśmy, że potrafimy się podnieść po porażce. Udało się nam utrzymać koncentrację. W kolejnych setach bydgoszczanie wrócili na swoje tory, a my popełniliśmy trochę błędów, które zaważyły na tym, że ostatecznie przegraliśmy 2:3 – zakończył Czetowicz.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę