Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dagmara Dąbrowska odchodzi z BKS-u

Dagmara Dąbrowska odchodzi z BKS-u

BKS BOSTIK Bielsko-Biała poinformował o rozstaniu z kolejną zawodniczką. Po tym jak z klubem pożegnały się Katarzyna Wawrzyniak, Dominika Witowska i Aleksandra Szczygłowska okazało się, że barw klubu w najbliższym sezonie nie będzie już broniła Dagmara Dąbrowska.  Na razie nie wiadomo, gdzie przyjmująca zagra w przyszłorocznych rozgrywkach.

Dagmara Dąbrowska w klubie z Bielska-Białej spędziła dwa sezony. Już w pierwszym szybko znalazła wspólny język z pozostałą częścią drużyny i była dobrym duchem zespołu. To właśnie w barwach bialskiego klubu zadebiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej w spotkaniu z Eneą PTPS Piła.W pierwszym sezonie w barwach BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała zagrała w 14 spotkaniach. W drugim wystąpiła już w 22 meczach, w których najczęściej miała możliwość zaprezentowania swojej wielkiej broni, a więc świetnej zagrywki. To właśnie dzięki niej rywalki miały spore problemy z przyjęciem, a bielszczanki mogły wyprowadzać skuteczne kontry. Dagmara Dąbrowska w minionym sezonie zdobyła dla swojej ekipy 17 punktów (12 atakiem, 3 zagrywką i 2 blokiem).

Kochani kibice! Po dwóch latach czas opuścić BKS. Dziękuję wam bardzo za wspieranie nas w każdym możliwym momencie. Do zobaczenia! – pożegnała się fanami BKS-u przyjmująca.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę