Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Czy Ognjenović wróci do reprezentacji Serbii?

Czy Ognjenović wróci do reprezentacji Serbii?

fot. Łukasz Krzywański

Powrót Mai Ognjenović do reprezentacji Serbii w piłce siatkowej kobiet z pewnością wywołałby uśmiech na twarzach kibiców w tym kraju. Legendarna rozgrywająca zostawiła sobie tę opcję szeroko otwartą.

Obecność Mai Ognjenović w Serbii na klasycznym toaście na zakończenie roku organizowanym przez federację (OSS), podczas którego nagrodzono najlepsze zawodniczki 2022 roku, dała początek spekulacjom na temat możliwości powrotu do reprezentacji 38-letniej zawodniczki, która całkowicie pominęła ostatni sezon międzynarodowy. W końcu samo federalne biuro prasowe zadało pytanie o jej przyszłość, na które Ognjenović odpowiedziała następująco: – Myślę o tym, ale jest jeszcze za wcześnie na podjęcie decyzji. To zależy od wielu rzeczy… w tym od mojego wyboru, by kontynuować grę! Mój kontrakt z (tureckim) Eczacıbaşı wygasa pod koniec roku, więc to zależy od ofert, które dostanę – opowiedziała o swoich planach.Drogę do powrotu Ognjenović może utorować przybycie Giovanniego Guidettiego na ławkę reprezentacji panującego mistrza świata. Oboje mają już za sobą owocną współpracę w czasach tureckiego VakıfBanku. Ognjenović to synonim wszystkich najważniejszych sukcesów Serbek w ostatniej dekadzie: czterokrotna najlepsza rozgrywająca EuroVolley miała udział w zdobyciu przez nie tytułu mistrzyń świata FIVB w 2018 roku, a także tytułów mistrzyń Europy CEV w latach 2011 i 2019.

źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę