Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Czy LOS Nowy Dwór Mazowiecki powtórzy ubiegłoroczny wynik?

Czy LOS Nowy Dwór Mazowiecki powtórzy ubiegłoroczny wynik?

fot. LOS Nowy Dwór Mazowiecki

– Jestem zadowolony z transferów, nasz zespół jest bardzo mocny. Sam dobierałem zawodniczki do naszej drużyny. W zespole jest duży potencjał, będziemy walczyć o czołowe lokaty – powiedział szkoleniowiec pierwszoligowej drużyny LOS-u Nowy Dwór Mazowiecki Bartosz Kujawski.

W ubiegłym sezonie LOS zajął drugie miejsce w Grand Prix PLS, w bieżących rozgrywkach zajął miejsca 7-8. – Dla nas gra w siatkówkę plażową jest formą zabawy oraz integracji. W ubiegłym sezonie rozgrywki te odbyły się w lepszym okresie czasu. Gra toczyła się przed sezonem, a więc przed okresem przygotowawczym. Z kolei w obecnym nie mogliśmy sobie pozwolić na utratę jednostek treningowych. Oprócz gry również trenowaliśmy, miejsce 7-8 uważam za udane – powiedział trener Bartosz Kujawski.W podobnym tonie wypowiedziała się nowa kapitan zespołu. – Dla mnie była to również świetna zabawa. Jest to fajna odmiana siatkówki. Większość z nas chciała zagrać w tym turnieju, byłyśmy zmotywowane. Jako kapitan zostałam wybrana przez koleżanki z drużyny, ostateczną decyzję podjął trener. Mamy drużynę dobrze poukładaną, panuje w niej bardzo dobra atmosfera. Uważam, że stać na zajęcie miejsc 1-3 w nadchodzącym sezonie – dodała Sandra Świętoń.

Mocną stroną drużyny z Mazowsza jest skład, a także dobra atmosfera. – Podobnie jak trener jestem zadowolony z postawy zespołu, cieszy mnie integracja oraz zaangażowanie całej drużyny. Wszystkie zawodniczki wzajemnie się wspierają. W naszym zespole jest bardzo dużo pozytywnych stron. Dla mnie jest ogromną przyjemnością współpracować z zawodniczkami, które grają w naszym zespole i chcą z nami współpracować. Zespół ma ogromny potencjał i duże możliwości. Dla mnie wyzwaniem jest sprostanie tym wymaganiom. Do tych trudnych spraw należy dopięcie budżetu, które nie jest łatwe. Naszym głównym partnerem jest miasto Nowy Dwór Mazowiecki, które nam pomaga. Wynik, który został osiągnięty w poprzednim sezonie, oraz atmosfera na trybunach i w drużynie są bardzo dobre. Przełożyło się to na rozmowy z naszymi sponsorami, rozmowy te są łatwiejsze – ocenił prezes LOS-u Dominik Stan.

W TAURON Lidze pojawił się pomysł, aby przez dwa lata liga ta była zamknięta. – Osobiście uważam, że liga nie powinna być zamknięta. Każdy zespół, który jest w stanie sportowo awansować i dopiąć budżet to ta liga powinna być otwarta. Patrząc na poziom I ligi oraz na mecze z naszym udziałem to takie działania jak zamknięta liga nie powinny mieć miejsca – dodał sternik nowodworskiego klubu. – Przyświeca nam cel awansu do TAURON Ligi. Organizacyjnie budujemy nasz klub na poziomie młodzieżowym, jeżeli chodzi o finanse to każdy wynik sportowy będzie przekładał się na budżet klubu. Zdajemy sobie sprawę, że bez sponsora strategicznego dopięcie budżetu będzie trudne. Moim osobistym celem jest pozyskanie takiego sponsora. Uważam, że nie zabraknie nam środków finansowych w obecnym sezonie – stwierdził działacz.

Trzecia drużyna ubiegłego sezonu bardzo szybko skompletowała skład. – W sezonie 2022/2023 liga powinna być bardziej wyrównana. Nie mieliśmy problemów ze skompletowaniem składu w nadchodzącym sezonie. Doskonale wiedziałem kogo widziałbym w składzie. Sam dokonałem wyboru zawodniczek do naszego klubu, szybko zamknęliśmy skład naszej ekipy. Rozmowy z nowymi zawodniczkami były prowadzone w trakcie sezonu, osobiście wolałbym aby sezon transferowy rozpoczął się po zakończeniu rozgrywek. Niestety tak nie jest i musimy się do tego dostosować. Osobiście jestem zadowolony z dokonanych transferów, uważam że stać nas na walkę o czołowe lokaty, zrobiliśmy krok do przodu – zakończył Bartosz Kujawski.

źródło: I liga, I liga kobiet - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę