Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czwarty sezon Kamila Dembca w Stali Nysa

Czwarty sezon Kamila Dembca w Stali Nysa

fot. Stal Nysa (Facebook)

Klub PSG Stal Nysa oficjalnie poinformował o tym, iż w sezonie 2022/2023 na pozycji libero nadal występował będzie Kamil Dembiec. Dla doświadczonego zawodnika będzie to czwarty sezon w Nysie. Z klubem tym Dembiec wywalczył awans do Plusligi.  To kolejny zawodnik, który zagra w Stali w kolejnym sezonie.

Stal Nysa przypomnijmy katastrofalnie prezentowała się w pierwszej części minionego sezonu, wiele zmieniło dopiero przyjście trenera Daniela Plińskiego. Stalowcy do końca walczyli o opuszczenie 14. lokaty, ale bezskutecznie.  Utrzymanie w PlusLidze zapewnili sobie dopiero w barażu z MKS-em Będzin.Do tej pory poza Dembcem w klubie zostanie jeszcze rozgrywający Patryk Szczurek, będzie on walczył o miejsce w szóstce z Tsimafeiem Zhukouskim. Na ataku nadal ma grać Wassim Ben Tara.  

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2022/2023

źródło: Stal Nysa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę