Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Czwarty sezon Joanny Wołosz w Imoco

Czwarty sezon Joanny Wołosz w Imoco

fot. legavolleyfemminile.it

Polska rozgrywająca będzie kontynuować swoją przygodę z włoską ekipa Imoco Volley. Joanna Wołosz podpisała kolejną umowę z klubem, z którym wywalczyła dwa mistrzostwa Włoch, dwa Superpuchary i puchar tego kraj oraz Klubowe Mistrzostwo Świata.

Joanna Wołosz od wielu lat jest numerem jeden wśród polskich rozgrywających. Niezwykle wysoką pozycję ma również w siatkówce światowej, a we włoskiej Serie A, jest niezwykle cenioną zawodniczką. Do Imoco Volley Joanna Wołosz trafiła w 2017 roku z Chemika Police. Za nią trzy owoce sezony, a przed nią kolejny. Zespół z Conegliano ponownie będzie w nim walczył o najwyższe cele na wielu siatkarskich frontach.Dla mnie nie było innej opcji. Najbardziej chciałam zostać w Conegliano. Bardzo się cieszę, że będę mogła znowu nosić koszulkę Imoco Volley. To środowisko, w którym czuję się wspaniale. Nigdy nie przypuszczałam, że mogłabym zostać w jednym klubie dłużej niż przez rok czy dwa lata. A tutaj będzie już czwarty. Był to automatyczny wybór, nie widzę siebie w innej koszulce. Mamy wspaniałych fanów, klub, w którym niczego nie brakuje, wyszkoloną na najwyższym poziomie kadrę i super zawodniczki, z którymi się bardzo związałam. Czuję się jak w domu i chcę kontynuować tę piękną historię – powiedziała reprezentantka Polski.

źródło: imocovolley.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę