Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Czternastka Argentyńczyków na mistrzostwa świata

Czternastka Argentyńczyków na mistrzostwa świata

fot. FIVB

Docelową imprezą męskiej reprezentacji Argentyny, tak jak wielu innych, będą mistrzostwa świata w Polsce i Słowenii. Argentyński sztab szkoleniowy pod przewodnictwem Marcelo Méndeza podał już listę czternastoosobowy skład na turniej, który rozpocznie się 27 sierpnia.

W reprezentacji na mistrzostwa świata znalazło ośmiu zawodników, którzy zdobyli brązowy medal w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Są to Luciano De Cecco, Matías Sánchez, Bruno Lima, Martín Ramos, Agustín Loser, Facundo Conte, Ezequiel Palacios i Santiago Danani.Tymczasem dołączają do nich Koukartsev, Gallego, Zerba, Palonsky, Vicentin i Martínez, uzupełniając listę 14 zawodników, którzy wezmą udział w siatkarskim mundialu. W mistrzostwach świata Argentyna zmierzy się w pierwszej rundzie z Iranem, Holandią i Egiptem.

Reprezentacja narodowa Argentyny wyjedzie do Polski 15 sierpnia, bowiem wcześniej zmierzy się w Memoriale Huberta Wagnera z reprezentacją Polski, Iranem i Serbią.

14-osobowy skład reprezentacji Argentyny siatkarzy na mistrzostwa świata 2022:

Luciano De Cecco
Matías Sánchez
Bruno Lima
Pablo Koukartsev
Martín Ramos
Joaquín Gallego
Nicolás Zerba
Agustín Loser
Facundo Conte
Ezequiel Palacios
Luciano Palonsky
Luciano Vicentin
Santiago Danani
Jan Martínez

źródło: feva.org.ar, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę