Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Częstochowianka przedłuża kontrakty, Wieżyca z nową przyjmującą

Częstochowianka przedłuża kontrakty, Wieżyca z nową przyjmującą

fot. Michał Szymański

Dwie zawodniczki pozostaną w ekipie KS Częstochowianki Częstochowa. Są to Marta Budnik i Adrianna Rybak. Natomiast do GKS Wieżyca 2011 Stężyca dołączyła nowa przyjmująca Anna Fiedorowicz.

Przed tym, jak Marta Budnik trafiła do częstochowskiego zespołu występowała m.in. w MKS-ie Kalisz. Przed ostatnim sezonem związała się z klubem spod Jasnej Góry i w jego trakcie rozegrała 31 meczów, zdobywając 186 punktów w tym 16 asów i 47 punktów blokiem. Jak się okazało, środkowa pozostanie w Częstochowiance na kolejny sezon.Umowę z tym klubem postanowiła przedłużyć także Adrianna Rybak. Środkowa do częstochowskiego klubu trafiła z Uni Opole, wcześniej broniła też barw kaliskiego MKS-u. W minionym sezonie w szeregach Częstochowianki rozegrała 32 mecze, zdobywając 176 punktów, w tym zaliczając 18 asów i 66 bloków.

Młodziutką, bo zaledwie szesnastoletnią przyjmującą pozyskała ekipa GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Anna Fiedorowicz, młodzieżowa reprezentantka Polski, przenosi się do niej z UKS Chemik SMS Olsztyn.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna, Klub Sportowy Częstochowianka - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę