Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Częstochowianka ogłosiła drugą z rozgrywających

Częstochowianka ogłosiła drugą z rozgrywających

fot. Michał Szymański

Zespół KS Sorella Częstochowianka Częstochowa ogłosił nazwisko drugiej zawodniczki, która w sezonie 2022/2023 będzie odpowiadać za rozegranie. Do Weroniki Wołodko dołączy Oliwia Poreda. 

KS Sorella Częstochowianka Częstochowa rozpoczęła ogłaszanie nowych zawodniczek, które będą występować w barwach tego zespołu w sezonie 2022/2023. Po Weronice Wołodko na pozycję rozgrywającej dołączy Oliwia Poreda.Oliwia Poreda jest absolwentką wspomnianego SMS-u Szczyrk. Występowała w młodzieżowych zespołach LTS Legionovii Legionowo i Energi MKS Kalisz. Sezon spędziła w ekipie Grot Budowlanych Łódź, a w poprzednich rozgrywkach reprezentowała San-Pajdę Jarosław.

Zawodniczka może się  pochwalić m.in. złotymi medalami mistrzostw Polski kadetek oraz juniorek zdobytymi w barwach Energi MKS Kalisz, wyróżnieniem dla najlepszej rozgrywającej turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek, czy powołaniami do reprezentacji młodzieżowych.

Zobacz również:
Karuzela transferowa 1. ligi kobiet

źródło: inf. własna, Klub Sportowy Częstochowianka - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę