Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Częstochowianie z podejrzeniem koronawirusa

Częstochowianie z podejrzeniem koronawirusa

KS Exact Systems Norwid Częstochowa to kolejny klub, który musi się zmierzyć z koronawirusem. Klub poinformował, że w zespole seniorów wśród zawodników pojawiły się objawy choroby COVID-19. W związku z tym cała drużyna została poddana izolacji, a aktywności związane z treningami zostały odwołane.

Poniżej prezentujemy komunikat klubu Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem:Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa informuje, iż w związku z pojawieniem się objawów wskazujących na możliwość zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród zawodników drużyny seniorów występujących w rozgrywkach Tauron 1. Ligi, zarząd podjął decyzję o odizolowaniu ww. od pozostałej części zespołu i członków sztabu szkoleniowego. Zawodnicy z podejrzeniem zakażenia zostali skierowani na testy i oczekujemy na ich wyniki.

Dodatkowo nasz klub podjął decyzję o zawieszeniu treningów i wysłaniu pozostałych zawodników oraz sztabu szkoleniowego do domów w celu samoizolacji. Jednocześnie pozostajemy w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki.

 

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved