Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Częstochowianie lepsi w sparingu od BBTS-u

Częstochowianie lepsi w sparingu od BBTS-u

fot. Marek Osuchowski / Norwid Częstochowa

W środę Exact Systems Norwid Częstochowa we własnej hali rozegrał sparing z BBTS-em Bielsko-Biała. Częstochowianie zwyciężyli 4:0 (25:19, 25:18, 25:23, 25:20). Kolejny mecz kontrolny Exact Systems Norwid Częstochowa rozegra 24 sierpnia, ale już na wyjeździe. Jego przeciwnikiem ponownie będzie BBTS Bielsko-Biała.

Za podopiecznymi Piotra Gruszki pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Drużyny rozegrały łącznie cztery partie i we wszystkich lepsi okazali się gospodarze. Błękitno-granatowi rozprawili się z BBTS-em Bielsko-Biała, beniaminkiem PlusLigi 4:0 (25:19, 25:18, 25:23, 25:20).Kolejny mecz kontrolny Exact Systems Norwid Częstochowa rozegra 24 sierpnia, ale już na wyjeździe. Jego przeciwnikiem ponownie będzie BBTS Bielsko-Biała.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę