Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni zagrają w turnieju w Kozienicach

Czarni zagrają w turnieju w Kozienicach

fot. Klaudia Piwowarczyk

Cerrad Enea Czarni Radom rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do startu sezonu 2021/2022. Podopiecznych Jakuba Bednaruka. po meczach kontrolnych w Rzeszowie oraz Lublinie, czekać będzie rywalizacja w Kozienicach, gdzie wezmą udział w Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2021.

Ostatnie tygodnie są dla siatkarzy Cerrad Enea Czarnych Radom bardzo wymagające. Wojskowi, oprócz codziennych treningów na siłowni oraz hali sportowej MOSiR, dodali jeszcze gry kontrolne, które mają na celu jak najlepiej przygotować zespół z Radomia do rozgrywek PlusLigi mężczyzn w sezonie 2021/2022.W ostatni tygodniu Wojskowi zagrali towarzyski mecz w Rzeszowie, który zakończył się remisem 2:2 z miejscową Asseco Resovią. W dniach 3-4 września Cerrad Enea Czarni Radom wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin, w którym zespół Jakuba Bednaruka pokonał Projekt Warszawa oraz poniósł porażkę z LUK Politechniką Lublin, zajmując drugie miejsce w całych zawodach.

Przed drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom kolejny sprawdzian przez ligą. Tym razem zespół WKS-u weźmie udział w Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2021, który rozegrany zostanie w Kozienicach. Do rywalizacji przystąpią cztery drużyny: Indykpol AZS Olsztyn, Barkom Kazhany Lwów (Ukraina), LUK Politechnika Lublin oraz Cerrad Enea Czarni Radom.

W piątek (10 września) zaplanowano dwa spotkania. O godzinie 16:30 Cerrad Enea Czarni Radom zmierzą się z zespołem Barkom Kazany Lwów, a o godzinie 19:00 na boisku zameldują się drużyny Indykpolu AZS Olsztyn i LUK Politechniki Lublin. W sobotę (11 września) zaplanowano mecz o trzecie miejsce oraz finałowy pojedynek. Turniej w Kozienicach otwarty jest dla kibiców.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę