Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Cuneo znalazło zastępstwo za Olgę Strantzali

Cuneo znalazło zastępstwo za Olgę Strantzali

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kilka dni temu włoski zespół Bosca San Bernardo Cuneo ogłosił, że przyjmująca Olga Strantzali poprosiła o rozwiązanie kontraktu. Włodarzom klubu udało się szybko znaleźć zastępstwo za Greczynkę. Nową zawodniczką ekipy z Cuneo została właśnie 22-letnia Dominikanka – Massiel Matos.

Do tej pory Massiel Matos grała jedynie w szkolnych zespołach ze Stanów Zjednoczonych – Miami Dade College i Florida Atlantic University. W ostatnich miesiącach młoda zawodniczka uczestniczyła w indywidualnym programie treningowym na uniwersytecie w Chicago.Bosca San Bernardo Cuneo będzie tak naprawdę pierwszym klubem w profesjonalnej karierze dominikańskiej przyjmującej. Zawodniczka dołączy do swojej nowej drużyny, gdy tylko zakończy się biurokratyczno-medyczny proces podróży z Chicago do Włoch.

Możliwość gry we Włoszech to spełnienie marzeń. Kocham ten kraj, jedzenie, modę, a przede wszystkim ludzi. Jestem wdzięczna za tę możliwość i obiecuję maksymalne zaangażowanie moim kolegom z drużyny i miastu Cuneo. Wiem, że mistrzostwa Włoch to ważne zawody i że Bosca S. Bernardo Cuneo to bardzo zjednoczony zespół – 22-latka nie ukrywa podekscytowania nową siatkarską przygodą.

Zespół Bosca S.Bernardo Cuneo plasuje się aktualnie na 6. miejscu w tabeli włoskiej ekstraklasy i po 14 meczach ma na koncie 7 wygranych i 7 porażek.

źródło: cuneograndavolley.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved