Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Co ze zdrowiem Pawła Zatorskiego?

Co ze zdrowiem Pawła Zatorskiego?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Udany mecz ćwierćfinałowy z USA urazem  podczas próby obrony piłki okupił libero reprezentacji Polski Paweł Zatorski.  Zawodnik został poddany badaniom,  Sztab kadry przekazał jednak optymistyczne wieści, badania nie wykazały nieprawidłowości. – Wierzymy, że będzie gotowy na następne spotkanie – mówił Adam Swaczyna, asystent Nikoli Grbicia. 

Stan zdrowia Pawła Zatorskiego wzbudził niepokój tuż po meczu, na szczęście  najprawdopodobniej skończyło się tylko na strachu. – Przeprowadziliśmy badania, bo zawsze, gdy pojawia się jakiś problem, staramy się doprowadzić zawodników do pełni zdrowia – mówił Adam Swaczyna, asystent selekcjonera kadry narodowej.– Nasz sztab medyczny nad tym pracował. Wierzymy, że Paweł będzie gotowy na następne spotkanie – dodał. Jeszcze bardziej optymistycznie zabrzmiało potwierdzenie innego z asystentów, Pawła Ruska. – Tak, wszystko jest okej – odpowiedział na pytanie o to, czy wszyscy zawodnicy są zdrowi.

Teraz kadra przygotowuje się już pełną parą do sobotniego starcia z Brazylią. – Analizujemy wszystkie spotkania kolejnego przeciwnika. Czasami siedzimy tak do bladego świtu. Ostatnio naszą pracę skończyliśmy tym, że zjedliśmy śniadanie – przyznał Swaczyna. – Ten zespół rośnie z meczu na mecz. Gra coraz lepszą siatkówkę. Ci zawodnicy zaczynają być w topowej formie, więc spotkanie z nimi może być bardzo trudne. Ale my również jesteśmy w dobrej formie i gotowi na nich – mówił o Brazylii. – Teraz jak ich oglądamy, trzeba powiedzieć, że na każdej pozycji mają armaty. Obojętnie kto wchodzi z ławki, to gracze, którzy są w stanie zmienić losy spotkania – dopowiedział Rusek.

 

źródło: sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę