Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Polska siatkówka gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Polska siatkówka gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra w najlepsze i wielkimi krokami zbliża się do tegorocznego Wielkiego Finału. Przy tak ważnej akcji charytatywnej nie mogło zabraknąć również polskich siatkarzy oraz klubów PlusLigi. Na aukcje trafiły m.in. koszulki, zaproszenia na mecze, czy nawet indywidualne treningi siatkarskie. Co jeszcze zawodnicy przygotowali na tegoroczne aukcje?

 

Co proponują zawodnicy?

Aleksander Śliwka przygotował w tym roku indywidualny trening siatkarski, który osobiście przeprowadzi. Do zestawu nie zabraknie również kadrowej koszulki z autografem kapitana.

Kamil Semeniuk również przygotował koszulkę, na której znalazły się podpisy wszystkich kadrowiczów. Ale nie tylko! Druga aukcja zawiera zaproszenie na mecz Ligi Narodów oraz spotkanie z siatkarzem.

Tomasz Fornal w ramach swojej aukcji zaprasza do Jastrzębia-Zdroju. Tam zwycięzca licytacji będzie mógł wziąć udział w klubowym treningu, a później udać się na kolację z siatkarzem. Podobno podpisana koszulka też się znajdzie!

Bartosz Bednorz zwycięzcę swojej licytacji zaprasza na wspólną kolację. Zobowiązał się również przygotować koszulkę z autografem.

Jakub Kochanowski zaskoczył pomysłowością. Na aukcję przygotował swoje buty, w których grał podczas zwycięskich Mistrzostw Europy. Oczywiście nie zabraknie na nich autografu siatkarza.

 

Kluby również nie próżnują!

Projekt Warszawa w ramach aukcji proponuje lekcję tańca z Taylorem Averillem, którego okrzyknęli najlepszym tancerzem drużyny. Ale to nie koniec warszawskich inicjatyw! Na kolejnej aukcji szczęśliwy kibic będzie mógł wylicytować zaproszenie na mecze towarzystwie Piotra Nowakowskiego oraz Srecko Lisinaca!

Trefl Gdańsk daje natomiast możliwość wylicytowania kolacji z Mariuszem Wlazłym w Sopocie.

Aluron Zawiercie przygotował natomiast aukcję tylko dla odważnych! Zwycięzca licytacji będzie mógł wystąpić jako pełnoprawny zawodnik podczas domowego meczu z Enea Czarnymi Radom.

 

Coraz to nowe pomysły

Nic nie łączy ludzi tak, jak pomaganie, dlatego zarówno zawodnicy, jak i kluby co chwilę przychodzą z nowymi pomysłami. Każda aukcja pomaga wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy grającą w tym roku pod hasłem #JedenDzieńDłużej Trzymamy kciuki za wszystkich licytujących oraz jak największe sukcesy siatkarskich aukcji.

 

Zobacz również:

Itas Trentino uhonorował Mateja Kazijskiego

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved