Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik żegna się z libero

Chemik żegna się z libero

fot. Michał Szymański

Pola Nowakowska nie będzie siatkarką Grupa Azoty Chemika Police w sezonie 2020/21.  Libero dołączyła do aktualnych mistrzyń Polski przed rozpoczęciem minionego sezonu. Pełniła rolę zmienniczki Pauliny Maj-Erwardt. Zagrała w 22 setach.

Co ciekawe, w Lidze Siatkówki Kobiet zawodniczka ma zapisane na swoim koncie siedem zdobytych punktów, ponieważ w meczu przeciwko Wiśle Warszawa zagrała jako atakująca. W nietypowej roli wystąpiła również w Pucharze CEV, gdzie atakiem z lewego skrzydła skończyła mecz w Zagrzebiu.Od nowego sezonu Nowakowska wróci na pozycję przyjmującej, na której zaczynała przygodę z siatkówki. To druga zawodniczka, która nie zagra w Policach w przyszłym sezonie. Wcześniej informowaliśmy o Irynie Trushkinie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę