Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > CEV zaprezentowała logo EuroVolley 2021

CEV zaprezentowała logo EuroVolley 2021

fot. CEV

Powrót na siatkarskie parkiety coraz bliżej, a więc pora również zacząć myśleć o przyszłorocznych imprezach międzynarodowych, a tych ze względu na przełożenie części z roku bieżącego, będzie w 2021 całkiem sporo. Między innymi będziemy przeżywać emocje związane z mistrzostwami Europy. Będą one tym większe, że Polska będzie współgospodarzem męskich zmagań. 

W związku z tym CEV nie próżnuje i właśnie zaprezentowało kibicom logo przyszłorocznych turniejów EuroVolley. W tym miejscu pewnie kibice i eksperci podzielą się na dwa obozy. Jedni powiedzą, że to zachowanie spójnej ciągłości wizerunku. Inni, że grafik po prostu musiał je skończyć przed południem, a zlecenie dostał kwadrans po jedenastej…Trudno bowiem powiedzieć, żebyśmy mieli do czynienia z rewolucją. Znaki graficzne przyszłorocznych mistrzostw są po prostu takie same, jak poprzednich z uaktualnioną kolorystyką, nawiązującą do państw gospodarzy i ze zmianą 2019 roku na 2021. Efekt możecie ocenić poniżej.

 

Żeby jednak osłodzić odbiorcom tylko kosmetyczne korekty logo, federacja zaprezentowała też klipy promujące EuroVolley. Zarówno film pokazujący turniej męski, jak i żeński, zostały oparte na przedstawieniu państw, które będą gościć mistrzostwa.

Klip promujący męski EuroVolley 2021

KLIP PROMUJĄCY Żeński EUROVOLLEY 2021

źródło: fivb.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved