Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Celeste Plak może wzmocnić mistrzynie Grecji

Celeste Plak może wzmocnić mistrzynie Grecji

fot. alchetron.com

W sezonie 2021/2022 zarówno męski, jak i żeński zespół Panathinaikosu Ateny sięgnął po mistrzostwo Grecji. Dodatkowo panie po raz szósty w historii wywalczyły Puchar Grecji. Zespół zbroi się przed kolejnymi rozgrywkami, chociaż wiadomo już, że zrezygnował z udziału w Lidze Mistrzyń i złożył akces do gry w Pucharze Challenge. Według transferowych plotek ateńską drużynę ma wzmocnić Celeste Plak.

Holenderka występowała m.in. w Alterno Apeldoorn i Foppapedretti Bergamo. W czerwcu 2020 roku zrobiła sobie przerwę od siatkówki, a w sezonie 2021/2022 grała dla japońskiego Himeji Victorina.Plak ma na swoim koncie m.in. Puchar i mistrzostwo Holandii, mistrzostwo Włoch, a w 2019 roku wygrała Ligę Mistrzyń. Z reprezentacją swojego kraju zdobyła dwa wicemistrzostwa Europy (2015, 2017).

Teraz holenderska przyjmująca ma zasilić mistrza Grecji – Panathinaikos Ateny. W klubie przedłużono kontrakt m.in. z rozgrywającą Athiną Papafotiou, która w sezonie 2017/2018 zdobyła wicemistrzostwo z ŁKS-em Commercecon Łódź, a także Holenderką Maret Grothues – wicemistrzynią Polski z sezonu 2015/2016 z Atomem Trefl Sopot.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę