Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Była zawodniczka Chemika zagra w beniaminku Serie A

fot. Michał Szymański

Sinead Jack, która przez część sezonu 2020/2021 reprezentowała barwy Grupy Azoty Chemik Police, dołączy do reprezentantki Rosji Tatiany Koszeliewej i w nadchodzących rozgrywkach będzie występować w beniaminku włoskiej ekstraklasy Megabox Vallefoglia.

Sinead to zawodniczka na wysokim poziomie. Zauważyłem ją w 2013 roku, kiedy pojechała do Urałoczki. Miała świetną karierę w Rosji, Turcji, Japonii i Polsce, a także w swojej reprezentacji narodowej. Ma świetną siłę ataku, jest doświadczoną zawodniczką i nadaje się do formacji takiej jak nasza. Awansowaliśmy niedawno do rozgrywek A1 i potrzebujemy sportowców, którzy są przyzwyczajeni do tych poziomów gry, ponieważ naszym pierwszym celem jest zbieranie doświadczenia w najwyższej lidze – powiedział dyrektor sportowy klubu Piero Babbi.Sinead Jack w dotychczasowej karierze reprezentowała dwa kluby z polskiej ekstraklasy: Pronar AZS Białystok w latach 2010-2013 oraz Grupę Azoty Chemik Police przez część minionego sezonu. Z polickim klubem zdobyła mistrzostwo Polski. Na swoim koncie ma również wicemistrzostwo Turcji i Rosji. W 2014 roku wywalczyła srebro w Pucharze CEV, a rok później srebro w Pucharze Challenge.

W ekipie Megabox Vallefoglia zagrają m.in. reprezentantka Rosji Tatiana Koszeliewa. Kubanka Kenia Carcaces z Bartoccini Fortinfissi Perugia czy Amerykanka Sonja Newcombe z Eczacıbaşı VitrA Stabmuł.

źródło: inf. własna, www.megaboxvolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę