Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Była siatkarka Energi MKS Kalisz znalazła nowy klub

Była siatkarka Energi MKS Kalisz znalazła nowy klub

fot. Michał Szymański

Adela Helić znalazła nowy klub. Była siatkarka Energi MKS Kalisz oraz Developresu SkyRes Rzeszów przeniesie się do ligi węgierskiej. Jej nowym klubem będzie 1. MCM-Diamant Kaposvár.

Adela Helić w swojej karierze występowała w swojej karierze w aż trzech klubach z TAURON Ligi. Polska publiczność poznała ją w 2015 roku, kiedy to została zawodniczką Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna. Rok później przeniosła się do Developresu SkyRes Rzeszów, w którym spędziła dwa sezony. Z klubem z województwa podkarpackiego zdobyła brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Na rok opuściła Polskę, by grać w francuskim RC Cannes. W poprzednim sezonie powróciła do LSK, tym razem broniła barw Energi MKS-u Kalisz.Zawodniczka po sezonie zdecydowała się na zmianę klubu. Jej nowym klubem będzie węgierski 1. MCM-Diamant Kaposvár. Trenerem drużyny jest Saša Nedeljković i to właśnie jego postać miała skłonić Serbkę do transferu. Z tym szkoleniowcem zawodniczka pracowała już kilka lat w OK Spartak Subotica.

Spędziłam siedem lat w Suboticy, a przez cztery moim trenerem był Saša Nedeljković. W lidze węgierskiej zagram po raz pierwszy i jestem tym faktem podekscytowana. Cieszę się, że będę miała okazję ponownie współpracować, ze znanym mi szkoleniowcem. Jestem pewna, że w najbliższych tygodniach i miesiącach drużyna będzie się rozwijała. Dla mnie każdy klub to nowe wyzwanie i zawsze zaczynam pracę z wielkim entuzjazmem i chęcią do osiągnięcia celów stawianych przez klub – powiedziała Adela Helić.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: faktykaliskie.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved