Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jak bukmacherzy typują finał PlusLigi?

Jak bukmacherzy typują finał PlusLigi?

fot. lsk.pls.pl

Skład finału PlusLigi zaskoczył wielu ekspertów, ale także bukmacherów, którzy na początku sezonu płacili fortunę za poprawne wskazanie finałowej czwórki. 27 kwietnia rozpocznie się finałowa rywalizacja w PlusLidze. Jak szanse poszczególnych zespołów oceniają legalni bukmacherzy? Na zwycięstwie której drużyny można najwięcej zarobić?

Największą niespodzianką z pewnością można nazwać brak kwalifikacji do strefy medalowej obrońcy mistrzowskiego tytułu PGE Skry Bełchatów. Drużyna z Bełchatowa przegrała rywalizację o piąte miejsce z Cerradem Czarnymi Radom. Dla PGE Skry to najgorszy występ w PlusLidze od momentu dołączenia do rozgrywek. Mimo, że w fazie play-off siatkarze ZAKSY nie zaprezentowali porywającej gry, to znów wystarczyło, aby znaleźć się w finale PlusLigi. Dzięki zwycięstwu z Wartą Zawiercie siatkarze ZAKSY Kędzierzyn Koźle zameldowali się jako pierwsi w finale PlusLigi. Drugim finalistą zostali siatkarze ONICO Warszawa, pokonując Jastrzębski Węgiel. Eksperci wskazują na wyrównane szanse obydwu zespołów. Od kilku miesięcy ZAKSA i ONICO prezentują równą, wysoką formę. Dla siatkarzy z Kędzierzyna jest to czwarty finał z rzędu. Znajduje to odzwierciedlenie w kursach bukmacherów. Najpopularniejsze typy bukmacherskie na finał PlusLigi dotyczą wyboru zwycięzcy serii (do trzech wygranych). Analitycy zakładów bukmacherskich zdecydowanie stawiają na zdobycie mistrzostwa przez ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Kurs na zwycięstwo ZAKSY wynosi zaledwie 1,25. W przypadku zwycięstwa Onico Warszawa możemy zarobić zdecydowanie więcej. Stawiając sto złotych na wygraną podopiecznych Stephane’a Antigi można wygrać aż 316 złotych (już po odjęciu podatku).Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla nie udało się wywalczyć awansu do finału PlusLigi. Do awansu zabrakło naprawdę niewiele. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zdołali odrobić straty i doprowadzić do tie-breaka, w którym musieli uznać wyższość ONICO Warszawa. Mimo tej porażki to właśnie siatkarze Jastrzębskiego Węgla są faworytem rywalizacji z Wartą Zawiercie. Bukmacherzy na zwycięstwo w serii do trzech zwycięstw Jastrzębskiego Węgla wystawili kurs 1,50. Obstawiając sto złotych możemy zarobić 132 złote (po odjęciu podatku). Niżej oceniono szansę mniej utytułowanego rywala JSW. Obstawiając zwycięstwo Warty Zawiercie można zarobić 215 złotych (przy stawce sto złotych). Emocji z pewnością nie zabraknie, niezależnie od przewidywanych wyników. Czy bukmacherzy po raz kolejny pomylą się w swoich typowaniach? Przekonamy się już niebawem.

źródło: materiał partnera

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę