Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani wracają do treningów

Budowlani wracają do treningów

fot. Michał Szymański

13 lipca w godzinach popołudniowych Grot Budowlani Łódź rozpoczną przygotowania do sezonu 2020/2021. Pierwszy wspólny trening odbędzie się w łódzkiej Sport Arenie, jednak w zajęciach nie będą uczestniczyły wszystkie siatkarki.

Po dłuższej niż zazwyczaj przerwie drużyny TAURON Ligi powoli wracają do pracy. W poniedziałek do zajęć wrócą Grot Budowlani Łódź. Pięć zawodniczek nie zainauguruje wspólnie z drużyną przygotowań. Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Julia Nowicka oraz Maria Stenzel przebywają na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Pozostałe siatkarki: Justyna Kędziora, Anna Lewandowska, Małgorzata Lisiak (z domu Śmieszek), Oliwia Michalak, Kornelia Moskwa, Ewelina Tobiasz wezmą udział w pierwszych zajęciach.– Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Poprzedni w związku z epidemią koronawirusa zakończył się niespodziewanie i nagle. Teraz pierwszym wyzwaniem dla naszych zawodniczek będą zmagania w wyjątkowej lidze letniej, PreZero Grand Prix. W ramach której drużyny PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi będą rywalizować na plaży. Dzięki lidze letniej już w lipcu będziemy mogli nie tylko rozpocząć rywalizację, ale i reklamować naszych sponsorów oraz promować swoim udziałem w tym turnieju, nasze miasto Łódź – powiedział Marcin Chudzik.

Zawodniczki nie ukrywają radości z powrotu do pracy, tym bardziej, że poprzedni sezon zakończył się wyjątkowo szybko i niespodziewanie. – Cieszę się, że rozpoczynamy przygotowania. Myślę, że każda z nas jest głodna siatkówki po przerwanym przez koronawirusa sezonie – dodaje Ewelina Tobiasz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved