Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Brazylijki osłabione przed Siatkarską Ligą Narodów

Brazylijki osłabione przed Siatkarską Ligą Narodów

fot. FIVB

Żeńska reprezentacja Brazylii kontynuuje przygotowania do udziału w Siatkarskiej Lidze Narodów. Okazało się jednak, że Brazylijki przystąpią do turnieju osłabione. Na jednym z treningów mały palec lewej ręki złamała przyjmująca Natalia Pereira.

Badania lekarskie potwierdziły, że konieczna będzie operacja, a zawodniczka będzie miała szansę na powrót do gry dopiero w drugim lub trzecim tygodniu Siatkarskiej Ligi Narodów. Potwierdzono, że Natalia Pereira mimo kontuzji poleci z zespołem do Rimini. Treningi będzie mogła wznowić dwa tygodnie po zabiegu, jednak bez możliwości wykonywania bloku.Natália jest oceniana pod kątem zabiegu chirurgicznego w celu skorygowania złamania piątego palca jej lewej ręki. Mamy prognozę, że za dwa tygodnie wróci do treningu, aby utrzymać fizyczną i techniczną pracę, którą wykonywała do tej pory – powiedział  dr Julio Nardelli.

Drużyna narodowa Brazylii rozpocznie udział w Lidze Narodów 25 maja od meczu przeciwko Kanadzie. Przypomnijmy, że Natalia Pereira miniony sezon spędziła w rosyjskim Dinamo Moskwa, ale w nadchodzących rozgrywkach ma zasilić włoski zespół Savino Del Bene Scandicci.

źródło: inf. własna, melhordovolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę