Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Brazylijka zasiliła skład Developresu

fot. Michał Szymański

Developres SkyRes Rzeszów od nowego sezonu będzie miał w swoich szeregach brazylijską atakującą. Do drużyny dołączyła bowiem Bruna Honorio Marques. To będzie dla niej kolejny sezon w TAURON Lidze.

Mająca 181 cm wzrostu Bruna Honorio ubiegły sezon spędziła w Radomce Radom. W 32 spotkaniach TAURON Ligi punktowała ponad 650 razy.  Na ten wynik złożyło się 25 asów serwisowych, 49 bloków oraz 582 ataki. Do polskiej ligi Honorio Marques trafiła z brazylijskiego Minas Tênis Clube.Brazylijka w swojej karierze zdobyła cztery Klubowe Mistrzostwa Ameryki Południowej, cztery mistrzostwa Brazylii, a także dwa srebrne medale Klubowych Mistrzostw Świata. W 2019 wybrana została najlepszą atakującą Klubowych Mistrzostw Ameryki Południowej.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę