Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Brandon Koppers: To był dobry test przed następnymi spotkaniami

Brandon Koppers: To był dobry test przed następnymi spotkaniami

fot. Klaudia Piwowarczyk

MKS Będzin zaczyna wracać do czołówki I ligi mężczyzn. W ostatnim spotkaniu będzinianie dopisali do swojego konta kolejny komplet punktów. – Myślę, że to był dobry mecz. Dzięki niemu przetestowaliśmy naszą grę na tle siedlczan, którzy są silną drużyną, składającą się z dobrych środkowych i przyjmujących. Ich atakujący Kupka był bardzo trudny do zatrzymania. To był dobry test przed następnymi spotkaniami – przyznał Brandon Koppers.

Będzinianie wrócili na zwycięską ścieżkę. Po pokonaniu w lidze BAS-u Białystok 3:0 i Pucharze Polski Norwida Częstochowa 3:1 w minioną sobotę podopieczni trenera Serafina okazali się lepsi od PSG KPS-u Siedlce. – Pierwsze dwa sety kontrolowaliśmy końcówki, w trzecim odskoczyli nam na początku seta, bo była mocna seria zagrywek, ale w końcówce też ich dojechaliśmy. Wydaje mi się, że ten mecz był trochę łatwiejszy niż poprzedni – skomentował na łamach mediów społecznościowych klubu Łukasz Swodczyk.Siatkarze MKS-u Będzin wygrali pierwszego seta do 20, kolejnego do 22. Najwięcej emocji przyniosła trzecia odsłona, w której gospodarze również okazali się lepsi, ale dopiero po przedłużonej walce na przewagi (29:27). – W trzecim secie byliśmy za bardzo rozluźnieni. Straciłem trochę koncentracji, przez co popełniłem dużo błędów. Muszę to naprawić w kolejnych meczach – przyznał przyjmujący MKS-u Będzin.

Nagrodę MVP w meczu przeciwko siedlczanom odebrał Łukasz Swodczyk. Siatkarz obok Koppersa był najlepiej punktującym zawodnikiem swojej drużyny. Obaj zdobyli po 12 punktów. Swodczyk do 8 punktowych ataków (89% skuteczności) odłożył 4 punktowe bloki. – Chłopaki pomagali. Jak ktoś nie przyjmie i ja nie dostanę piłki, to sobie nie poatakuję, więc też brawa dla nich – stwierdził Swodczyk.

Siatkarze z Będzina nie będą mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek. Przed nimi intensywny czas. Już w czwartek zagrają wyjazdowy mecz ligowy z Gwardią, następnie we wtorek 31 stycznia czeka ich domowe spotkanie Pucharu Polski przeciwko Aluron CMC Warcie Zawiercie a w sobotę 4 lutego ponownie we własnej hali będą gościć Legię Warszawa. – Myślę, że to był dobry mecz. Dzięki niemu przetestowaliśmy naszą grę na tle siedlczan, którzy są silną drużyną, składającą się z dobrych środkowych i przyjmujących. Ich atakujący Kupka był bardzo trudny do zatrzymania. To był dobry test przed następnymi spotkaniami. W czwartek zagramy we Wrocławiu a w kolejny wtorek u siebie w Pucharze Polski przeciwko zawiercianom – powiedział Brandon Koppers.

źródło: MKS Będzin - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę