Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > BKS na remis z beniaminkiem TAURON Ligi

BKS na remis z beniaminkiem TAURON Ligi

Zespoły BKS-u Bostik Bielsko-Biała i UNI Opole rozegrały kolejny sparing. Tym razem zakończył się on remisem 2:2. W pierwszym meczu kontrolnym podopieczne Bartłomieja Piekarczyka wygrały 3:1 .

BKS Bielsko-Biała bardzo dobrze rozpoczął kolejne kontrolne starcie, w środkowej części seta prowadził już 16:12, ale po serii punktów opolanek trudno było im się już pozbierać i premierowa odsłona padła łupem UNI.  Po początkowej przewadze bielszczanek, później do głosu doszły siatkarki z województwa opolskiego. BKS BOSTIK Bielsko-Biała nie poddał się. Dobra gra w środkowej części seta doprowadziła do wyrównania, a w końcówce szalę zwycięstwa przechyliły na swoją stronę gospodynie sparingu.

Od początku trzeciej partii lepiej radziły sobie bielszczanki. Przy wysokim prowadzeniu straciły jednak koncentrację i opolanki odrobiły część strat. Ostatecznie jednak set padł łupem zespołu trenera Bartłomieja Piekarczyka. W czwartej części meczu i jak się okazało ostatniej opolanki wygrały 25:22 i doprowadziły do remisu. Obaj trenerzy umówili się bowiem na cztery sety.

BKS Bostik Bielsko-Biała – UNI Opole 2:2
(20:25, 27:25, 25:20, 22:25)

źródło: BKS Bielsko-Biała - Facebook