Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > BKS BOSTIK Bielsko-Biała lepszy od beniaminka w meczu kontrolnym

BKS BOSTIK Bielsko-Biała lepszy od beniaminka w meczu kontrolnym

Siatkarki UNI Opole zakończyły w Stegu Arenie przygotowania do TAURON Ligi. W swoim ostatnim sparingu zmierzyły się z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała. Lepsza okazała się ekipa z Podbeskidzia, która wygrała 3:1.

Podopieczne Nicoli Vettoriego nie najlepiej weszły w to spotkanie. Przyjezdne w dwóch pierwszych setach były wyraźnie lepsze. Pierwszy set zawodniczki z Bielska-Białej  wygrały do 20, a drugi do 18. W trzecim secie zawodniczki z Opola pokazały się z bardzo dobrej strony wygrywając do 15, jednak w czwartym secie ponownie lepsza była drużyna BKS-u, która wygrała do 18 i całe spotkanie 3:1.

Sezon 2021/22 zbliża się wielkimi krokami. Już za tydzień, 24września, UNI Opole podejmie w STEGU ARENIE mistrzynie Polski – Grupę Azoty Chemik Police.

UNI Opole – BKS  BOSTIK Bielsko-Biała 1:3
(20:25, 18:25, 25:15, 18:25)

źródło: sportoweopole.pl