Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > BETFAN: Jastrzębski Węgiel zwycięzcą grupy A

BETFAN: Jastrzębski Węgiel zwycięzcą grupy A

fot. Klaudia Piwowarczyk

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Jastrzębski Węgiel zajdzie najdalej spośród polskich zespołów walczących w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Zdaniem bukmachera mistrz Polski pokona rywali ze swojej grupy, a później ma szanse awansować do finału. Sytuacja innych polskich drużyn, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Projektu Warszawa, jest trudniejsza. Pierwsza z nich będzie do końca bić się o awans do fazy play-off, natomiast stołeczna drużyna nie wyjdzie z grupy. Wedle BETFAN zwycięzcą Ligi Mistrzów siatkarzy w sezonie 2021/22 zostanie Perugia.

W startującej 30 listopada fazie grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów do walki stają trzy polskie zespoły – Jastrzębski Węgiel, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Projekt Warszawa. Zdaniem BETFAN tylko jeden z nich ma szansę wejścia do Final Four, choć na podium już się nie dostanie.

Pozostałe kluby, Projekt Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, czeka trudna przeprawa w fazie grupowej. Oba zespoły są bowiem w grupach z faworytami rozgrywek. Warszawianie mierzą się z Dynamo Moskwa, które według analiz BETFAN jest najmocniejszym zespołem z grupy B oraz kandydatem do brązowego medalu. Natomiast ZAKSA, rozstawiona w grupie C, za rywala ma Lube Civitanova, typowanego przez BETFAN na zdobywcę srebra. Według bukmachera z konkurentem lepiej poradzi sobie ZAKSA.

Jakie będą losy jastrzębian po zwycięstwie w fazie grupowej? Według bukmachera Polacy mają szansę przejścia przez fazę play-off, ale ich największym rywalem na drodze do Final Four będzie Trentino. Jastrzębie i włoski zespół są wskazywani jako równorzędni kandydaci do czwartego miejsca, które przypadnie tylko jednemu z nich. To jednak oznacza, że na dziś miejsca medalowe są poza zasięgiem Polaków. Zdaniem BETFAN trzecim zespołem na podium, po Lube i Dynamie, będzie Perugia i to właśnie ten klub zdobędzie trofeum siatkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2021/22.

źródło: materiały partnera

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved