Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Beppe Cormio: Mam ustne porozumienie z Lucarellim

Beppe Cormio: Mam ustne porozumienie z Lucarellim

fot. Joanna Skólimowska

Beppe Cormio przyznaje, że ma już ustne porozumienie z Lucarellim, a negocjacje z zawodnikiem odbywają się w porozumieniu z Itasem. – W Lube jako pierwsi wprowadziliśmy limit wynagrodzeń w zeszłym roku, a Lucarelli zarabiałby mniej niż w Trentino (z którym ma kolejny rok kontraktu). Dlatego musi najpierw dojść z nimi do porozumienia. – Jesteśmy gotowi poczekać jeszcze tydzień, jeżeli nie będzie porozumienia, to będziemy musieli pójść w innym kierunku. Mamy dwie alternatywy – powiedział Cormio.

Cormio odniósł się też do odejścia Kamila RychlickiegoWszystko zostało ustalone między nim a Perugią, z nami nikt nie rozmawiał. Do czasu prezentacji Zaytseva odrzucaliśmy oferty, które wówczas były zbyt niskie. Woleliśmy oddać go Trentino, ale manager pracował tylko nad dostarczeniem go do Perugii. To ta sama postać, która kilka miesięcy temu oddaliła nas od Andersona, mówiąc, że nie zagra jako atakujący.Czy Cormio był rozczarowany postępowaniem Rychlickiego? – Nie. Daj spokój, nawet jeśli pamiętam, że rozmawialiśmy cztery razy przed Blenginim i wróciłby jako atakujący w niekonwencjonalnym zestawieniu na przemian z Zaytsevem. Nie był zbyt szczęśliwy, ale zgodził się.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę