Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Beniaminek PlusLigi podał skład na Grand Prix

Beniaminek PlusLigi podał skład na Grand Prix

fot. LUK Politechnika Lublin

LUK Politechnika Lublin, która w sezonie 2021/22 będzie występować w roli beniaminka PlusLigi ogłosiła właśnie skład na sierpniowy turnieju plażowy PreZero Grand Prix w Krakowie, który zostanie rozegrany w dniach 5-8 sierpnia na Kompleksie Sportowym Wanda.

Lublinianie mieli już raz szansę zagrać na PreZero Grand Prix, które przed rokiem zostało rozegrane na obiektach Monta Beach Volley Club Warszawa. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka, jako wtedy drużyna pierwszoligowa pokazała się z bardzo dobrej strony. Zabrakło im dosłownie punktu, aby wyjść z grupy. Jednak w czasie turnieju zawodnicy zebrali wiele pochwał za swoją grę.Nowością tegorocznej rywalizacji na piasku jest zmieniony system grania na tzw. „brazylijski”. W ubiegłym roku zespoły rywalizowały w tradycyjnym systemie grupowym. Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów.

Na boiskach kompleksu sportowego Wandy Kraków barwy LUK Politechniki będą bronić: Grzegorz Pająk, Wojciech Włodarczyk, Jakub Wachnik, Bartosz Filipiak, Szymon Gregorowicz, Szymon Bereza, Jan Nowakowski oraz Dustin Watten.

Pierwszym przeciwnikiem LUK Politechniki będzie Aluron CMC Warta Zawiercie.

 

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę