Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Beniaminek I ligi kobiet ogłosił skład na sezon 2022/2023

Beniaminek I ligi kobiet ogłosił skład na sezon 2022/2023

fot. Nike Węgrów

Beniaminek I ligi kobiet, Nike Węgrów ogłosił skład, w jakim będzie występował w rozgrywkach I ligi kobiet w sezonie 2022/2023. Podopieczne Roberta Kupisza w poniedziałek w trzynastoosobowym składzie rozpoczęły przygotowania do sezonu. 

Na pozycji przyjmującej swój dziesiąty sezon w Nike rozegra Izabela Panufnik. Na środku siatki swój drugi sezon w drużynie z Węgrowa rozegra Jagoda Michałek, a piąty druga ze środkowych Monika Karnicka. Na pozycji libero już trzeci sezon występowała będzie Klaudia Kucharska. W zespole zostanie również kapitan Natalia Bielińska, która barwy Nike będzie reprezentowała już po raz piąty.Na pozycji atakującej zobaczymy Izabelę Trocińską, która barw klubu z Węgrowa będzie broniła już czwarty sezon. Najmłodszą zawodniczką w Nike będzie Julia Okulus.

Nową atakującą Nike została Natalia Godlewska, a przyjmującymi Aleksandra Ryglewicz i Joanna Waszyńska, które ostatnie sezony spędziły w AZS AWF Warszawa. Z Częstochowianki do Nike przeniosła się rozgrywająca Matylda Grabowska. Na libero zagra Weronika Dutkiewicz. Nową zawodniczką Nike została też przyjmująca Dominika Surlit.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet w sezonie 2022/2023

źródło: inf. własna, Nike Węgrów - Instagram

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę