Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Bełchatowianie zagrają z ekipami z Turcji w turnieju Giganci Siatkówki

fot. PGE Skra Bełchatów

Znamy już pierwszy turniej, w którym siatkarze PGE Skry zagrają w ramach przygotowań do nowego sezonu PlusLigi. Tradycyjnie bełchatowianie wezmą udział w Gigantach Siatkówki, czyli zawodach, którego stali się już prawdziwym ambasadorem.

Giganci Siatkówki to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów towarzyskich w Europie. Co roku organizatorzy zapraszają dwie topowe drużyny z Polski, ale również spoza jej granic. W ostatnim czasie postawiono na formułę meczu międzypaństwowego. W tym roku polskie ekipy zmierzą się z ekipami z Turcji, jednak organizatorzy trzymają jeszcze nazwy drużyn rywali w tajemnicy. – Cieszę się, że kolejny raz będziemy u nas gościć naszych przyjaciół z Bełchatowa, bo właściwie tak mogę mówić o PGE Skrze. Zawsze możemy na nich liczyć, a oni nie zawodzą rok do roku prezentując wysoką formę – mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju Gigantów Siatkówki.Bełchatowianie również cieszą się, że mogą już po raz jedenasty wystąpić w zawodach. – Udział w turnieju Gigantów Siatkówki to dla naszego klubu już tradycja. Nieprzerwanie występujemy w nim od 2011 roku i chyba mogę powiedzieć, że to od tych zawodów ustalamy nasz plan meczów towarzyskich w ramach przygotowania do nowego sezonu. Nigdy nie mogliśmy narzekać, zarówno na organizację, jak i poziom turnieju, który pozwala na solidne przetarcie przed startem PlusLigi. Jestem dumny, że jesteśmy już uważani za wizytówkę turnieju, który uchodzi za jeden z najbardziej prestiżowych towarzyskich turniejów w Europie. Do zobaczenia w Jelczu-Laskowicach – mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Turniej Gigantów Siatkówki odbędzie się w dniach 25-26 września we wspomnianym Jelczu-Laskowicach.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę