Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Będzie powrót do Zawiercia?

Będzie powrót do Zawiercia?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Według informacji przekazanych przez Polsat Sport, po dwóch sezonach przerwy do Aluronu CMC Warty Zawiercie ma wrócić Marcin Waliński, który w minionych rozgrywkach bronił barw Cuprum Lubin.

W PlusLidze wciąż trwa walka o medale, ale karuzela transferowa kręci się coraz szybciej. Coraz częściej pojawiają się spekulacje dotyczące poszczególnych zawodników. Według informacji Polsatu Sport do zmian dojdzie w Cuprum Lubin, w którym w kolejnym sezonie nie będzie już występował Marcin Waliński.Doświadczony przyjmujący ma przenieść się do drużyny z Zawiercia, w której grał już w latach 2018-2020. Następnie przez rok występował w Ślepsku Malow Suwałki, a w kończących się rozgrywkach był zawodnikiem Cuprum Lubin. W sezonie 2021/2022 wystąpił w 28 spotkaniach, w których wywalczył 388 punktów, z czego 26 na zagrywce, 28 w bloku, a pozostałe w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła 42%. W maju zasilił jeszcze szeregi drugoligowych Aniołów Toruń na zasadzie transferu medycznego, ale nie udało mu się pomóc drużynie, aby wywalczyła awans na zaplecze PlusLigi.

Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2022/2023

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę