Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Trour Lublana: Na turnieju w Słowenii zwycięskie pary z Chin i Argentyny

Beach Pro Trour Lublana: Na turnieju w Słowenii zwycięskie pary z Chin i Argentyny

fot. FIVB

W miniony weekend oczy kibiców siatkówki plażowej zwrócone były ku Mysłowicom, gdzie odbywał się turniej z cyklu Beach Pro Tour. W tym samym czasie turniej tej samej rangi rozgrywany był w Słowenii, gdzie jednak polskie pary nie startowały.

Wśród pań triumfowała para z Chin – Zhu Lingdi i Fan Wang, zaś w turnieju mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanęli Argentyńczycy – Leo Aveiro i Bautista Ameiva.Turniej w Słowenii cieszył się mniejszą renomą niż ten, który w miniony weekend rozgrywany był w Mysłowicach. Oba odbywały się pod szyldem serii Beach Pro Tour Futures.

W wielkim finale pań duet z Chin Zhu Lingdi i Fan Wang pokonał parę gospodyń – Tjašę Kotnik i Maję Marolt 2:1, zaś w meczu o 3. miejsce inna chińska para X. Y. Xia/M.M. Lin bez problemu wygrała z Australijkami – Alishą Stevens i Georgią Johnson 2:0.

Lingdi/Wang (CHN) – Kotnik/Marolt (SLO) 2:1
(21:19, 22:24,  15:12)

X. Y. Xia/M.M. Lin (CHN) – Stevens/Johnson (AUS) 2:0
(21:13, 21:12)

W turnieju męskim na najwyższym stopniu podium stanęli Argentyńczycy Leo Aveiro i Bautista Ameiva, którzy pokonali 2:1 duet Lander Vandecaveye/Gilles Vandecaveye z Belgii. Po brąz turnieju w Lublanie sięgnęli Australijczycy – Thomas Hodges i Zachery Schubert. Pokonali oni gospodarzy – Djordjego Klasnicia i Lazara Kolaricia.

Aveiro/Ameiva (ARG) – Vandecaveye/Vandecaveye (BEL) 2:1
(21:17, 18:21, 18:16)

Hodges/Schubert (AUS) – Klasnić/Kolarić (SLO) 2:0
(21:16, 21:16)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę