Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour: Pewne zwycięstwo Bryla i Łosiaka

Beach Pro Tour: Pewne zwycięstwo Bryla i Łosiaka

W pierwszym meczu Beach Pro Tour w meksykańskiej Tlaxcali Michał Bryl i Bartosz Łosiak konfrontowali się z kanadyjską parą Sam Schachter/Dan Dearing. Polacy pewnie wygrali 2:0 kontrolując spotkanie przez cały jego przebieg.

Początek meczu należał do Polaków, którzy szybko objęli prowadzenie 8:4. Kanadyjczycy nie byli w stanie nawiązać walki i w żadnym momencie tego seta nie zbliżyli się na dystans mniejszy niż cztery punkty, a wręcz przeciwnie – z każdą minutą ta przewaga rosła, zatrzymując się finalnie na ośmiu punktach, co dało końcowy wynik 21:13 dla naszej pary.

Drugi set też rozpoczął się po myśli Bryla i Łosiaka. Polska para wyszła na trzypunktowe prowadzenie i spokojnie je utrzymywała. Kanadyjczycy grali jednak nieco lepiej i ambitnie, co pozwoliło im zbliżyć się w pewnym momencie na 9:10, ale po chwili znów trzy oczka z przodu byli Polacy (12:9). Przewaga naszej pary falowo rosła i nieco topniała, ale nasi reprezentanci cały czas kontrolowali przebieg seta. Ostatecznie Bryl i Łosiak wygrali 21:17 i spokojnie mogli czekać na swój kolejny mecz w turnieju.

Bryl/Łosiak [POL] – Schachter/Dearing [CAN] 2:0
(21:13, 21:17)