Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Paryż: Zwycięstwo polskiej pary, awans do kolejnej rundy

Beach Pro Tour Paryż: Zwycięstwo polskiej pary, awans do kolejnej rundy

fot. CEV

Michał Bryl i Bartosz Łosiak wygrali z australijskim duetem Carracher/ Nicolaidis i awansowali do ćwierćfinału. Szczególnie zacięty był drugi set spotkania, gdzie o zwycięstwie musiała zadecydować gra na przewagi. Polacy stanęli na wysokości zadania wygrali całe spotkanie 2:0.

W pierwszej partii spotkania polska para wyraźnie dominowała na boisku. Od samego początku spotkania biało-czerwoni narzucili swój styl gry, mogła podobać się gra Bryla. Zawodnik ten był skuteczny w ataku, dzięki niemu Polacy prowadzili 12:9. Z biegiem czasu zaznaczyła się wyraźna przewaga zawodników z orzełkiem na piersi, polska para powiększyła przewagę do sześciu punktów (18:12). Końcówka seta zdecydowanie należała do Polaków, którzy wygrali tego seta w stosunku 21:12W drugiej partii spotkania trwała zacięta gra obu duetów, Polacy prowadzili 5:4, duet z Antypodów wyrównał stan rywalizacji i był remis po 10. Kolejne dwie akcje należały do Polaków, którzy odskoczyli swoim rywalom na dwa punkty, prowadzili 12:10, 14:12, 15:13. Ich rywale w końcówce seta doprowadzili do remisu po 19. O końcowym zwycięstwie musiała decydować gra na przewagi. Po zaciętej i emocjonującej grze wygrali biało – czerwoni, którzy awansowali do kolejnej rundy.

Bryl/ Łosiak (POL) – Carracher/ Nicolaidis (AUS) 2:0 
(21:12, 25:23)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę