Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Paryż: Bryl/Łosiak lepsi od Francuzów

Beach Pro Tour Paryż: Bryl/Łosiak lepsi od Francuzów

fot. CEV

W Paryżu rozpoczął się kolejny turniej z cyklu Beach Pro Tour. Udział w nim bierze polska para – Bartosz Łosiak i Michał Bryl. W swoim pierwszym meczu nasz eksportowy duet pokonał gospodarzy – Bassereau Rémi/Lyneel. Kolejne dwa spotkania czekają Bryla i Łosiaka już w piątek. 

W pierwszym secie praktycznie od początku do końca dominowali Polacy. Bartosz Łosiak i Michał Bryl szybko objęli prowadzenie i nie oddali rywalom z Francji inicjatywy, pewnie triumfując 25:13.O wiele ciekawiej było w drugiej odsłonie. W niej żadna z par długo nie mogła narzucić swojego rytmu gry, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowali Polacy. Michał Bryl i Bartosz Łosiak wygrali po walce na przewagi 22:20.

Na przestrzeni całego spotkania widoczna była przewaga biało-czerwonego duetu. W ofensywie Polacy zdobyli w sumie 16 oczek, do tego mieli na swoim koncie 6 punktowych bloków, a oponentów pogrążyły serwisy Polaków, bowiem tym elementem Bryl/Łosiak punktowali aż 5 razy, co ani razu nie udało się Francuzom.

Bryl/Łosiak (POL) – Bassereau Rémi/Lyneel (FRA) 2:0
(25:13, 22:20)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę