Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Mysłowice: Legieta i Jochym awansowały do turnieju głównego

Beach Pro Tour Mysłowice: Legieta i Jochym awansowały do turnieju głównego

fot. CEV

W kwalifikacjach kobiecej części Beach Pro Tour Futures w Mysłowicach rywalizowały Kinga Legieta i Nicole Jochym. Polki w swoim pierwszym meczu pokonały angielski duet Snow/Palmer 2:0, zaś w drugiej rundzie kwalifikacji po znacznie dłuższej walce okazały się lepsze od Chinek. Tym samym Legieta/Jochym uzyskały awans do turnieju głównego.

Kinga Legieta i Nicole Jochym rozpoczęły walkę w kwalifikacjach od starcia z Alaną Snow i Victorią Palmer. W pierwszej partii nie brakowało walki, jednak to biało-czerwone miały kontrolę nad wynikiem i wygrały do 17. W drugiej odsłonie reprezentantki Polski skutecznie przejęły i zdominowały swoje rywali. Tym samym Polki awansowały do drugiej rundy kwalifikacji.W decydującym starciu siatkarki z Polski trafiły na chiński duet. Jie Dong i Yuan Lvwen okazały się znacznie trudniejszymi przeciwniczkami niż siatkarki z Anglii. Chinki znacznie lepiej weszły w spotkanie i wygrały inauguracyjną odsłonę 21:16. Legieta i Jochym nie miały zamiaru odpuszczać. W drugiej partii nie brakowało walki, a wynik na swoją korzyść rozstrzygnęły Polki. Nie przyszło im to łatwo, bowiem zwyciężczynie wyłoniła dopiero długa walka na przewagi. W decydującym secie także rywalizacja była zacięta, ale ostatnie słowo należało do Polek i to one zameldowały się w turnieju głównym.

kwalifikacje:
Legieta/Jochym POL – Snow/Palmer ENG 2:0
(21:17, 21:12)
J. Dong/Yuan Lvwen CHN – Legieta/Jochym POL 1:2
(21:16, 25:27, 12:15)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę