Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Madryt: Polki walczą w kwalifikacjach

Beach Pro Tour Madryt: Polki walczą w kwalifikacjach

fot. FIVB

Agata Ceynowa i Patrycia Jundziłł odpadły w pierwszym meczu kwalifikacji Beach Pro Tour w Madrycie. Marta Łodej i Małgorzata Ciężkowska po trzech setach wygrały swój pierwszy mecz, a o awans do turnieju głównego powalczą ze Szwajcarkami.

Kilka dni temu w Madrycie panowie rywalizowali w turnieju z cyklu Beach Pro Tour – Futures. Teraz przyszedł czas na Panie. Od kwalifikacji rywalizację rozpoczęły Agata Ceynowa i Patrycja Jundziłł oraz Marta Łodej i Małgorzata Ciężkowska.Jako pierwsze na boisko wybiegły Agata Ceynowa i Patrycja Jundziłł. Polki zmierzyły się z Amerykankami – Audrey i Nicole Nourse. W pierwszym secie biało-czerwone starały się walczyć, ale to rywalki były lepsze. W drugiej odsłonie Amerykanki zdominowały gę. Ceynowa/Judziłł zdobyły 13 punktów i już na tym etapie zakończyły rywalizację.

Ceynowa/Jundziłł POL – Nourse A./Nourse N. 0:2
(16:21, 13:21)

Marta Łodej i Małgorzata Ciężkowska w swoim pierwszym meczu walczyły z Węgierkami – Szandrą Szombathelyi i Lillą Villám. Od początku pojedynek był bardzo zacięty. W inauguracyjnej partii dopiero w końcówce węgierski duet przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Druga odsłona miała zupełnie inny przebieg. Polki dyktowały warunki gry, doprowadzając do trzeciej partii. W secie numer trzy Węgierki starały się walczyć, ale to Łodej i Ciężkowska wygrały.

Teraz Polki czeka walka o awans do turnieju głównego ze Szwajcarkami – Martą Betschart i Shaną Zobrist.

Szombathelyi/Villam HUN – Łodej/Ciężkowska POL 1:2
(21:19, 15:21, 10:15)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę