Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour: Kolejne zwycięstwo Polaków

Beach Pro Tour: Kolejne zwycięstwo Polaków

Michał Bryl i Bartosz Łosiak kontynuują zwycięską drogę w turnieju Beach Pro Tour w Rosarito. Po zwycięstwie nad parą z Austrii nasi plażowicze zmierzyli się z duetem reprezentującym Katar – Tijanem Ahmedem i  Younousse Cherifem. W pierwszym secie biało-czerwoni nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa, jednak w drugiej partii musieli się mocno napracować, ale ostatecznie z rywalizacji wyszli z wygraną 2:0.

W pierwszym secie duet z Kataru nie zaskoczył naszej pary plażowej – Michała Bryla i Bartosza Łosiaka. Polacy szybko wypracowali sobie kilkupunktowe prowadzenie i utrzymywali je na przestrzeni całego seta. W efekcie wygrali do 16.

W drugiej partii Katarczycy rozpoczęli od prowadzenia 3:2. Przewaga przechodziła z jednej na drugą stronę. W połowie seta biało-czerwoni prowadzili 15:14, a nawet doprowadzili do stanu 20:17, ale nie wykorzystali kilku piłek meczowych. Końcówka okazała się bardzo zacięta, a zespoły grały na przewagi. Nasi reprezentanci postawili jednak kropkę nad i, wygrali seta 25:23, a cały mecz 2:0.

Cherif/Ahmed QAT – Bryl/Łosiak POL 0:2
(16:21, 23:25)